Junior Primêre koor olv Carolene During Mej Edugate 2017 Junior CRS 2017 Matriekafskeid 2017 Matriekafskeid 2017
Edugate

You are here: PSN 2018 / Akkommodasie

Akkommodasie

Beskikbaar soos op 8 Augustus 2017

Kontak Lizanne Kruger by 081 128 2859

Akkommodasie - Privaat

1 Timo Bredenham 812857316 timogretel@mtcmobile.com.na vol
Buffelshoek
2 Dirk Potgieter 811278200 dirk@otjiweb.com vol
Sukses
3 Hedwig Plan 812567278 katjinde@gmail.com
Heua
4 Dienie Pienaar 814453826 deodien1@gmail.com vol
5 Daan vd Merwe 812426902 daan@jd-dealer.com.na vol
6 Tilla Steenkamp 813319570 tilla@iway.na vol
8 Dina Beylefeld 812426463 anbeyl@iway.na vol
9 Anita Jooste 812611281 ajooste@ iway.na vol
10 Chris Feyerabend 812688583 feyerabend1@gmail.com vol
11 Hillary Tjarerua 812230985 htjaverua@cenored.co.na
Kaku Guesthouse CC na kakuguest@iway.na
12 Samatha Swart 812754414 samathaswart70@yahoo.com vol
13 Gerus 811477485 danieo@mtcmobile.com.na
Danie Oberholtzer
14 Petou Malan 812133578 petou7@gmail.com
15 Bybelhuis / Juliana 812830952 vol
16 Reitklub / Manfred Falk
Kamp/Verkieslik skoolgroepe
17 Birgitte Kretchmar 811292561 kreeng@iafrica.com.na

Akkommodasie - Toerisme


1 Khoi-Khoi Guesthouse Litsi Smit 812806318 khoikhoi@iway.na.na
2 Out of Africa BB Leon van Eck 067-303397 levaneck@iway.na vol
3 Out of Africa Lodge Leon van Eck 067-302230 outlodge@iway.na vol
4 Village Hotel Leon van Eck 067-306679 infovillage@iway.na vol
6 Kamaku BB Carola Potgieter 812165045 kpieters8@gmail.com vol
7 Otjiwa Mountain Lodge Jolandi Barnard 067-306250 admin@otjiwa.com.na
8 Otjiwa Safari Lodge Jolandi Barnard 067-306671/2 info@otjiwa.com.na
The Nest Jolandi Barnard 067-306671/2 info@otjiwa.com.na
9 Okondjima Rosalea Bassi-Hansen 811282051 rosalea@okonjimalodge.com vol
10 Hadasa BB 067-307505 hadassa@otjiweb.com
11 Acasia Park Freddie Kotze 812160004 caciapa@afol.com.na
12 Casa Forno Henry Greeff 811590000 casaforno@iway.na vol
13 Ces't si bon Henry Greeff 816228000 sbon@iafrica.com.na vol
14 Aloe Grove Safari Lodge Alfi Doman 067-306232 aloegrove@afol.com.na vol
15 Frans Indonga Lodge Astrid Walter 067-307946/7 indongo@afol.com.na
16 Lions Den BB Maritz v Vuuren 812611248 panthera@mweb.com.na vol
17 Wesrand Camping Ronel Engelbrecht 817756417 wesrandfarming@gmail.com
18 Yakadonga Lodge Nelia Engelbrecht 812876359 endelela@swakop.com
19 Bush Pillow BB Neville Neveling 067-303885 artworks@iafrica.com.na vol
20 Weavers Rock Guest Farm Sabine Zu Bentheim 067-304885 srtc@iway.na
21 Okaputa Guest Farm Shani 067-307909 info@okaputaguestfarm.com
23 Sophienhof (Outjo) Bertie 067-312999 bertie@sophienhof-lodge.com
24 Ombinda (Outjo) 067-313181 ombindagerald@iway.na
25 Etotongwe Lodge (Outjio) 067-313333 comms@etotongwelodge.com
26 Kai-Oms Backpackers (Outjo) Jani van Zyl 067-313597 insurancegirl299@gmail.com
27 Danmarie Guesthouse (Outjo) Marietjie Liebenberg 067-313481 danlieb@namibnet.com
28 Etosha Garden Hotel (Outjo) Andre Roux 067-313130 etoshahotel@iway.na
29 The Farmhouse (Outjo) 067-313444 dinnerfarmhouse@iway.na
30 Oppiklippe (Outjo) Deon Brummer 812802010 deonbrummer9@gmail.com
31 Sasa (Outjo) Danelle Schoeman 811290658 donsie@sasasafaricamp.com
32 Tirol Jagdfarm Elke de Vries 067-302202 werelk@iway.na
33 Mo-nice Guesthouse Monica Gwala
34 Tenya Guesthouse Ester 811282292 enamwandi24@gmail.com
35 MSC Hotel Lady 816454694 admin@mschotel.com